Yabancı Dil Öğrenmek İçin Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri 2021

11.10.2021
Yabancı Dil Öğrenmek İçin Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri 2021

Yabancı arkadaşlık siteleri arasında Badoo gibi kaliteli sahte hesap barındırmayan uygulamalar mevcut. Bu yabancı arkadaşlık siteleri ile hem dilinizi geliştirebilir hem de yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Eski yöntemler ile arkadaş bulmak yerine, daha kolay ve hızlı yöntemler gelişti. Bu sohbet siteleri yardımı ile daha hızlı arkadaşlıklar kurabilir ya da dilinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Yabancı Arkadaş Siteleri 2021

Ücretsiz Yabancı arkadaş siteleri 2021 yılında ülkemiz tarafından büyük ilgi görüyor. Bu tür uygulamalar sayesinde insanlar hem arkadaş ediniyor hem dillerini geliştirme imkânı buluyor.

Bu yabancı arkadaşlık siteleri ücretsiz erişime sahip uygulamalardır. Bazı uygulamalarda üyeliğinizi yükseltmek isterseniz belli bir ücret ödemeniz gerekir.

Yabancı arkadaşlık siteleri şunlardır:

Badoo: Merkezi İngiltere’de olan uygulama ayrıca Kıbrıs ve Malta’da ofisleri vardır. Ülkemizde de çok fazla kullanıcı bulunur. 190 ülke ve 47 dil desteği bulunan Badoo toplamda 100 milyon kullanıcıya sahip bir uygulamadır.
HelloTalk: Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak bir dil öğrenmek isteyen kişiler tercih ediyor. Yabancı dil öğrenmede yardımcı olan sitelerden birisidir.
MeetMeİsminden anlaşılacağı gibi bir tanışma uygulamasıdır. ABD’de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alır. ‘‘Yeni İnsanlarla Tanışmayı Sağlayan En İyi Sosyal Ağ’’ birinciliğine sahiptir. Mesaj atma dışında canlı yayın özelliği vardır.
Skout: Farklı ülkelerden insanlar ile tanışmak ya da konuşmak isteyen kişiler için bir numaralı uygulama olarak görülür. Dünyanın herhangi bir yerinde insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı oluyor.
WeChat: Çin’de WhatsApp’a rakip olarak çıktı. Zaman ilerledikçe gelişti ve dünyaya yayıldı. 20’den fazla dil desteği bulunuyor. Görüntülü konuşma, sesli sohbet gibi özellikleri vardır.
Yabancı Arkadaş Siteleri 2021

Rus arkadaşlık sitesi

En popüler Rus arkadaşlık siteleri: Russianeuro, Chatroulette

Yabancı Dil Öğrenme Arkadaşlık Siteleri

  • Busuu: İngilizce öğrenmek için arkadaşlık sitesi olarak kullanılabilir. Yükseltmek için ücret ödenmesi gerekir. 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunan site de bir partner bulup konuşma imkanı sağlıyor.
  • Coffee Strap : Ücretsiz bir uygulamadır. Kafede oturup kahve içmek gibi bir uygulama. Konuşma partnerinizi bulduktan sonra yedi dakikalık bir süre veriyor.
  • Fluent in 3 Months: Ücretsiz bir sitedir. Yeni dil öğrenen insanlar için önemli ipuçları ve yardımcı içerikleri de bulunur. Konuşma arkadaşı arayan çok fazla insan var.
  • Go Speaky: Ücretsizdir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.