Spotify Premium Ücretsiz APK İndir (3 AY ÜCRETSİZ OLDU!)

Spotify Premium Ücretsiz APK İndir (3 AY ÜCRETSİZ OLDU!)

Eskiden var olan mp3 çalarları, kasetleri, usb flash belleğe atılan o mp3 şarkılarını hepimiz unuttuk dimi. Teknolojinin gelişimiyle beraber müzik dinlemek oldukça kolaylaştı. Artık herkes akıllı telefonuyla şarkıları kolayca dinleyebiliyor. Youtube üzerinden şarkı dinlemek isteyenler reklamlar yüzünden rahatça dinleyemiyorlar. Bu yüzden Spotify tarzında sadece müzik adına yapılmış uygulamaları kullanmak istiyorlar. Fakat bu uygulamaların da Premium sürümleri var. Bu sürümlerde reklam yok, sınırsız dinleme hakkı var, HD ses kalitesi ile dinleme keyfi var, çalma listesi oluşturma hakkınız var, dünyanın öbür ucundaki şarkıyı istediğiniz kadar dinleyebilme ve telefonunuza indirme hakkınız var.

Fakat bu özellikler ancak belirli bir ücret verip Spotify Premium alarak gerçekleşebiliyor. Özellikle genç toplum Spotify’e para vermek istemeden ücretsiz kullanmak istiyor. Spotify’ın Ağustos ayına özel çıkartmış olduğu Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz kampanyası sayesinde huzurlu şekilde Spotify’da reklamsız şarkı dinleyebilirsiniz. Ayrıca premium özelliklerinden bir tanesi de istediğiniz şarkıları indirip internetiniz olmadığı zamanlarda internete ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz. Spotify premium bedava almak için yöntemlerimiz yazımızın devamında bulunmaktadır.

2022 Yılında Spotify Free Premium APK İndirme

Spotify’ı ücretsiz kullanabilmenin yollarından bir tanesi APK sürüm kullanmaktır. APK kullanabilmek için telefonunuzun işletim sistemi Android olmalıdır. Fakat sizlere APK sürümünü tavsiye etmiyoruz. Spotify ücretsiz apk indirme isteyenler internet üzerinde bir çok APK versiyon bulabilirler. Ama dediğimiz gibi Spotify Premium APK 2022 sürümleri güvenilir değildir!

Peki ya sizin telefonunuz iPhone ise işletim sisteminiz iOS ise o zaman ne yapacaksınız? iOS için ayrı 3. parti uygulama indirmeniz gerekmekteydi. Bu uygulama oldukça tehlikeli ve güvenilir olmadığı için iOS’un 2022 yılında almış olduğu önlemlerle Spotify’ı kırarak kullanamıyorsunuz. iOS üzerinde spotify premium kırma imkanınız 2022 yılında imkansızdır. O yüzden ios spotify premium ücretsiz alma yollarını boşuna araştırmayınız.

iOS Spotify Premium APK İndirme 2022

İnsanlar Apple marka ürünlerde iOS Spotify’ı premium yapmak için Spotify APK indirme linki aranıyor. Fakat iOS, Android sürümüyle hiç bir alakası olmadığı için iPhone, iPad gibi Apple marka cihazlarınıza APK indiremezsiniz. İndirseniz bile iOS işletim sistemli cihazınız o uzantıyı tanıyamadığı için açmayacaktır. Zaten APK’nın açılımı ingilizce dilinde “Android Package Kit” olarak geçmektedir. Türkçe diline çevirirsek “Android Kurulum Dosyası” olarak geçmektedir. APK sadece Android cihazlarda uygulama indirip kurmak için kullanılan bir dosya türüdür.

Spotify Premium APK Bilgisayara İndirme Linki

APK uzantısını Spotify bilgisayara premium indirmek isteseniz de kullanamazsınız. Sadece APK sürümlerini bilgisayarınıza Android işletim sistemi kurmanızı sağlayacak 3. parti uygulamalarda açabilirsiniz. Bu 3. Parti emülator uygulamaları indirip kurarak herhangi bir APK dosyasını kolayca içerisinde açabilirsiniz. Eğer spotify pc free premium istiyorsanız 3. parti yazılımlar:

  • BlueStacks
  • Anbox
  • Nox
  • Android Stüdyo’nun Emulatorü
  • Bliss ROMs
  • GenyMotion
  • MEmu

Yukarıda vermiş olduğumuz emulator programlarla pcde Spotify premiumu crack yapma yolunu bulmuş olursunuz. Bu emulatorlere kuracağınız APK dosyalarını kurmanızı kesinlikle önermiyoruz.

Spotify APK Eski Sürüm İndirme Linkleri

Spotify’ı güncellemek istediğinizde eğer telefonunuzun sürümü yetersiz kalıyorsa eski sürüm indirmek zorunda kalabilirsiniz. Telefon modelinizin ve Android sürümünüzün eski olması sebebiyle bu tarz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat bunu çözmenin tek çözümü Spotify eski sürüm indirmektir. 2022 Spotify eski sürüm indirdikten sonra telefonunuzda var olan Spotify uygulamasını silmelisiniz. Android Telefonunuzdan bu işlemi yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz spotify apk eski sürümünü kurmak için “indirilenler” veya “dosyalar” (Telefon markanıza göre değişiklik gösterebilir) klasörüne gitmeniz gerekmektedir.

Kurmak istediğiniz APK eski sürüme tıklayıp “Yükle” butonuna basmalısınız. Eğer karşınıza Bilinmeyen Uygulamaları Yükle tarzında bir uyarı verirse telefonunuzun sizi ayarlarda yönlendirdiği yerden APK uygulamaları indirmeniz için Bilinmeyen Uygulamaları Yükle butonuna basıp indirme için izin vermelisiniz. Telefonunuzun bu uyarıyı vermesinin sebebi kendisini 3. parti uygulamalardan korumasıdır. Spotify eski sürümü indirdikten sonra bu ayarı kapatabilirsiniz.

Spotify Müzik İndirmiyor APK Nasıl Çözülür?

Eğer indirmiş olduğunuz Spotify Premium Apk sürümüyse telefonunuza çevrimdışı dinleyebilmek için şarkı indiremeyebilirsiniz. Çoğu insan Spotify çevrimdışı dinleme apk 2022 uygulamasını arıyor. Fakat bunun bir çözümü bulunmamakta. Bunun sebebi Spotify uygulamanızın orijinal olmamasıdır. Spotify uygulamasının almış olduğu önlemlerden biri olduğu için Spotify apk müzik indiremezsiniz. Ancak aylık ücretini veya yıllık ücretini ödeyip uygulamayı telefonunuzun orijinal mağazasından indirip giriş yaparsanız bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.

SPOTİFY PREMİUM 3 AY ÜCRETSİZ NASIL ALINIR? (HEMEN AL KULLAN!)

Spotify Türkiye 2022 Ağustos ayında 3 ay ücretsiz kampanyasını geri getirdi. Daha önceden de bu kampanyayı herkes kullanabiliyordu. Şimdi de aynı şekilde Spotify Premium 3 ay ücretsiz oldu. Spotify Premium 3 aylık almak için spotify web sitesine gidip kayıt olmanız gereklidir. 3 Aylık Premium almak istediğiniz hesapta daha önceden Premium alınmamış olmalıdır. Yani eğer mevcut hesabınız varsa ve daha önce Spotify Premium aldıysanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Spotify web sitesinden yeni kayıt yaptıktan sonra Premium satın al sayfasına giriş yapın. Zaten karşınıza 3 ay spotify premium ücretsiz al seçeneği çıkacaktır. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi girip satın alabilirsiniz.

UNUTMAYIN! 3 ay sonunda aylık olarak otomatik ödeme yaparak kartınızdan 3 ay ücretsiz premium bittikten sonra 4. ay için para çekebilir. Bu taahhütü iptal etmek için spotify’ın web sitesinden ayarlar kısmına gelip ödeme yöntemlerinden otomatik ödeme seçeneğini iptal etmeniz gerekmektedir. Böylece sadece 3 aylık ücretsiz spotify kullanabilirsiniz. 3 ay sonunda hesabınız tekrar free sürümüne geçiş yapacaktır.

Kolayca Instagram’da Gizli Hesap Görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.