PSG Coin Geleceği – Paris Saint-Germain Coin Alınır Mı? 2021

PSG coin alınır mı, Psg coin fiyatı ve gerefiği hakkında bilgileri sizlere sunduk.

27.10.2021
PSG Coin Geleceği – Paris Saint-Germain Coin Alınır Mı? 2021

PSG Coin geleceğin fan tokenleri arasında önemli bir yere sahip olan ve listelendikten sonra ciddi bir yatırımcı kitlesi çekmeyi başaran PSG’nin gelecek verilerini içeriyor. Yatırımcılar ve PSG hayranları, söz konusu altconi yakından takip ediyor.

Paris Saint-Germain Fan Token Coin Fiyatı

Paris Saint-Germain Taraftar Tokeninin fiyatı 203.44 TL, Paris Saint-Germain Taraftar Tokeninin piyasa değeri ise 625,190,212 TL’dir. Paris Saint-Germain Taraftar Token madeni parası son 24 saatte yüzde 24 oranında düştü. Paris Saint-Germain Fan Token coinin günlük işlem hacmi 152,011,177 TL olup, işlem hacmi bazında tüm para birimleri arasında 571. sıradadır.

BENZER İÇERİK: Tonc Coin Geleceği 2021 – TON Coin Yorum

Ont Coin Nedir? Ontology Coin 2021

PSG Coin Yorum 2021

Yatırımcılar, yayınlanmasının ardından Chiliz ve Socios üzerinde büyük etkisi olan PSG madeni para yorumundan oldukça umutlu görünüyor. Kripto para piyasalarına 6 dolarla giriş yapan ve adını altın harflerle yazan PSG, kısa sürede 34 dolara yükselerek yatırımcılarını mutlu etti.

Paris Saint-Germain taraftar jetonu olarak adlandırılan PSG’nin futbol sezonu ısındıkça daha da yükseleceği düşünülüyor. Uzmanlara göre PSG henüz kırılma noktasına ulaşmış kripto para birimleri arasında yer almıyor. Bu, geçen hafta fiyatlardaki ani düşüşün ana nedeni olarak görülüyor.

Binance borsasında işlem görmesinin ardından dikkatleri üzerine çeken PSG, bunun sonucunda dünyaca ünlü bir futbol takımının desteğine sahip olduğu düşünüldüğünde PSG’nin hayranları sayesinde yükselişe geçme ihtimali oldukça yüksek. Dengelerin anında değişebildiği kripto para piyasaları söz konusu olduğunda, istikrar durumunun öngörülebilir olmadığını bilmek yatırımların yararına olacaktır.

PSG Coin Grafik

PSG Coin grafik verilerine göre PSG, son 24 saatte yaklaşık yüzde 24 oranında düştü. Mevcut piyasa koşullarına bağlı olarak rakip madeni paralardaki değişimler göz önüne alındığında bu oranın son derece iyi olduğu söylenebilir. Piyasa değeri 625,190,212 TL olan piyasa sıralamasında 514. sırada yer alan PSG Coin’in 24 saatlik işlem hacmi 152,011,177 TL’dir

PSG Coin Grafiği

PSG Coin Kaç TL

Listeden sonraki gün içerisinde anlık verilere göre PSG Coin ne kadar sorusuna 200,97 TL olarak cevap vermek mümkün olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.