Kredi Kartı Başvurusu Yaptım Hala Gelmedi (Hızlandırma)

20.01.2021
Kredi Kartı Başvurusu Yaptım Hala Gelmedi (Hızlandırma)

Bugünkü yazımızda kredi kartı başvurusu yapan ancak eline ulaşmayan kişiler tarafından araştırılan;  Akbank kredi kartı başvurusu sorgulama nasıl yapılır başvurum kaç günde sonuçlanır, Ziraat kredi kartı başvuru sorgulama ve kurye takip, üzerime kayıtlı kredi kartı sorgulama nasıl yapabilirim, bankalara kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kart elime ne zaman ulaşır, Garanti  bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yolları nelerdir konularında bilgilere yer verdik. Yine Akbank kredi kartı kurye takip, kredi kartım nerede Halkbank kurye takip online sorgulama nasıl yapılır, Akbank kredi kartı ne zaman gelir kaç günde ulaşır takip no üzerinden kurye takip, Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru sonucu öğrenmek istiyorum ne yapmalıyım vb.  merak edilen konuları yazımızın sonuna kadar okuduğunuzda tüm kredi kart başvurularının ne zaman sonuçlanacağını öğrenmiş olacaksınız.

Kredi Kartım Neden Gelmiyor? (Hızlı Sonuç Alma Yolları)

Kredi kartınızın başvurusu üzerinden uzun zaman geçtiyse ve hala elinize ulaşmadıysa bunun bir kaç sebebi olabilir.  Kredi kartınız onaylanmamış olabilir. Eğer bankanız tarafından SMS almadıysanız, kartınız bankanın değerlendirme sürecine girmemiş olabilir.  Kartınız onay mesajından sonra red olmuş olabilir. Bunun sebebi ise, bankalar tahsis süreçlerinin ne kadar oturmuş olduğuna dikkat ediyor ve durum değişebiliyor.  Dağıtım yapan kurye şirketinde bekliyor olabilir. Yada dağıtım şirketinde kaybolmuş olabilir. Bu durumda banka ve kurye ile iletişime geçiniz.
teslimat adresini yanlış vermiş olabilirsiniz. Bu durumda bankanıza giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsiniz.  Bu durumlarla karşılaşmamak için en güvenli yöntem bankanızın şubesine teslim almanız ve size gelen mesajları silmeden kontrol etmeniz kartınız ve sizin için daha iyi bir çözüm olacaktır. Bu yazımızda kredi kartı eline ulaşamayanlar için kredi kartı başvurusu sonuç sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını, başvuru takip sonuç görüntüleme için bankaların iletişim kanallarını araştırdık.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yaptım Kartım Gelmedi (Online Banka Kurye Sorgulama)

Kredi Kartı başvurularınızı ister internet şubesinden, ister Bankanın web sitesi üzerinden ister SMS ile mobil’ den gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ziraat bankası kredi kartı başvurusu buradan.
 • Akbank kredi kartı başvuru için tıklayınız.
 • Garanti bankası kredi kartı başvurusu için tıklayınız.
 • Halkbank kredi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.
 • Yapı kredi bankasından kredi kartı başvuruları da web sitesi üzerinden hemen yapılabileceği gibi Yapı Kredi Mobil, World Mobil, Bireysel İnternet Şubesi ya da Kart İşlemlerim’den başvuruda bulunarak yapılabilir. Yapı kredi bankası kredi kartı başvuru için tıklayınız.

Başvurularınızı bu kanallardan gerçekleştirdikten sonra kredi kartının nerede olduğunu, kurye ye verilip verilmediğini, kargo takibini nasıl yapacağınızı ve tüm işlemleri yazımızın devamında anlattık.

Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Sorgulama

Üzerine kayıtlı kredi kartı hangi banka sorgulama yapmak mı istiyorsunuz? Üzerinize kaç adet kayıtlı kredi kartları var öğrenmek istiyorsanız KKB kredi kayıt Bürosunun resmi intenet sitesine üye olarak öğrenebilirsiniz. www.kkb.com.tr internet sitesi üzerinden buradan giriş yaparak üyelik bölümündeki bilgilerin tümünü doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. KKB üzerinden kolaylıkla üzerinize kayıtlı kredi kartlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Üzerine kayıtlı kredi kartlarını SMS ile ve Findeks üzerinden öğrenme şansınız bulunmamaktadır. Ayrıca Merkez bankasının da kredi kartlarını sorgulayabileceğiniz sorgulama yöntemi bulunmamaktadır. Bankalar üzerinden kredi kartı bilgilerinizi öğrenmeniz de bazı durumlarda mümkün olmayabilir bu gibi durumlarda da yapmanız gereken bankalarla iletişime geçerek tüm kartlarımı kapatarak tek bir kredi kartı kullanmak istiyorum diyerek, tüm kredi kartı bilgilerinize erişebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurum Ne Zaman Onaylanır?

Bankaların internet bankacılığı, mobil ve sms ile kredi kartı başvurusunda bulunanlar kredi kartı başvurusunun ne zaman onaylanacağını merak ediyor. Bankaların sunduğu kartlara başvuruda bulunan kişilerin başvurularının sonuçlanması belirli işlemler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bankalara ister web’ ten ister sms ile hangi yöntemi kullanarak başvuru yaparsanız yapın, sistem üzerinden kredi kartı başvurunuz ilgili birimlere iletilecek ve bu ilgili birimler tarafından başvurunuz için kabul ya da red kararı verilmesi için hakkınızda inceleme başlatılacaktır.

İncelemelerde kişilerin KKB notlarına, yaş durumuna, gelir durumuna ve bankalarda bulunan mevcut borç bakiyelerinizin kontrolü yapılacak ve çeşitli incelemelere tabi tutulacaksınız Tüm bu detaylar incelendikten sonra da banka tarafından kişiye bilgilendirme  yapılacaktır. Onay verilen kartların basımları yapılarak kişinin gösterdiği adrese postalanacaktır. Başvurular 1 günde sonuçlanabileceği gibi 1 haftada da sonuçlanabilir. Başvuruların takibi ve hızlandırma işlemleri için Bankaların müşteri hizmetleri, başvuru yapılan şubelerden ve internet şubesi aracılığı ile kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Akbank kredi kartı başvurularını hızlı ve şubeye gitmeye gerek kalmadan ilk kez Axess ve Wings kartı alanlar 400 TL’ ye varan kaybolmayan chip para kazanabilirler. Akbank’ tan kredi kartı almak için başvuru yapanlar tarafından başvurum ne zaman sonuçlanır, kredi kartları ne zaman taraflarına ulaşır merak ediyor. Akbank kredi kartı başvurularını bir tık ile takip edebileceğiniz başvurum nerede? uygulaması ile tüm kredi kartı başvurularının sonuçlarını ayrıntılı olarak takip edilebilmektedir.

Akbank Kredi Kartım Nerede? (Kurye Sorgulama)

Akbank kredi kartlarına başvuru yapanlar kredi kartlarının ne zaman gönderileceğini merak ediyor. Bizde bu haberimizde Akbank Kredi kartı başvuru sorgulama Başvurum Nerede?  Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sorgulama, Garanti bankası kredi kartı başvuru takip ve Halkbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmenin yollarının ve tüm kart sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını aşağıdaki başlıkta anlattık.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Kredi kartı başvurum nerede diye düşünmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet uygulamasına giriş yaparak hemen buradan Başvurum Nerede? yi hemen tıklayarak Axess, Wings, Free kredi kartı  başvurularının hangi aşamada olduğunu anında öğrenebilir bunun yanında Teslimat adımında da kuryenin kime teslim ettiğini anında görebilirsiniz. Başvurum nerede için Akbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra  Başvuru, Bilgi Kontrol, Değerlendirme Sonuç, Kart basım ve teslimat bilgilerinizi anında görebilirsiniz.

Ziraat Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Ziraat bankasından kredi kartı almak isteyenler başvuru sonucu öğrenmek için Ziraat bankasının internet bankacılığından sorgulama yapabilirler. Ziraat bankası internet sayfası üzerinden hemen buradan TC. kimlik numarası ve cep telefonunu yazarak ”Sorgula” seçilerek kredi kartı başvuru sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Kredi Kartım Gelmedi İşbank Kredi Kartı Başvuru Takip

İşbankasından kredi kartı başvuru yaparak başvuru sonucunu takip etmek isteyenler buradan başvurularını sorgulamak için sorgu tiplerinden Referans ile Sorgulama ya da Kimlik Numarası ve Başvurduğunuz Telefon Numaranız ile Sorgulama ile doğrulama kodunu yazarak yapabilirler. Başvuru yapanlar son 3 ay içerisinde Kredi Kartı talebinde bulundukları takdirde başvuruların sonucu takip edebilirler. Kredi kartı başvurusu sistem üzerinden görünmeyenler ise 0 850 724 0 724 Telefon Şubeleri arayıp müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek sorununuzu 40511 kodu ile bildirerek kredi kartının akibeti hakkında bilgi alabilirler.

İşbankasından kredi kartı başvurusu yapanlar;

İşbankası kredi kartınızın AGT Aktif İleti Kurye Firmasına teslim edildi ise Aktif İleti kurye web sitesinden kartınızın durumunu sorgulamak için buradan takip numarasını soyadınızın ilk iki harfini yazdıktan sonra gönderi sorgulayabileceğiniz gibi aktif kurye müşteri temsilcisine 0850 333 0 327 numaralı telefondan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

İşbankası  kredi kartınızın Kuryenet firmasına teslim edildi ise Kuryenet web sitesinden kartınızın durumunu sorgulamalarınızı buradan takip numarası ve doğrulama kodunu yazarak ve aktif kurye müşteri temsilcisine 0850 222 93 93 ulaşarak numaralı telefondan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tam bir alışveriş tutkunu olabilirsiniz ya da dünyanın her yerini gezmek isteyenler arasında olabilirsiniz. Gencim ve eğlenmek istiyorum ve taksit yapılmayan yerlerde bile taksit yaptırmak istiyorum diyorsanız tüm istedikleriniz için tek ihtiyacınız olan kredi kartı Yapı Kredi’de.. Yapı kredi World, World Gold, World Platinum, Adios, Adios premium, Crystal, Yapı kredi Play, Opet, Koç Ailem kredi kartlarına sahip olarak sizde hayallerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankasına buradan kredi kartı başvurusu yapanlara diledikleri kredi kartı kapılarına kadar geliyor. Yapı kredi bankasından World, World Gold, World Platinum, Adios, Adios premium, Crystal, Yapı kredi Play, Opet, Koç Ailem kredi kartlarından herhangi birine Kart tipi yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421′e göndererek SMS ile, Yapı kredi mobil, World mobil, bireysel internet şubesi ya da Kart İşlemlerinden başvuru yaptıktan sonra kredi kartı başvurularını ister internet şubesinden, ister Bankanın websitesi üzerinden sorgulayarak öğrenebilirler.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kurye Takip

Kredi kartı başvurusu yaptım gelmedi diyen okurlarımız Yapı kredi bankasından kredi kartı başvurularını hemen buradan TC kimlik numarasını, Cep telefonu ve sorgulayarak öğrenebilirler.

Karttipi (boşluk) T.C. Kimlik numaranızı 4407’ye SMS olarak Örneğin ADIOS 12345678910 ‘ e sms göndererek Kredi kartı başvurunuzu SMS ile sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bankaya özel akıllı takip  sistemi sayesinde, Tüketici, Taşıt, Konut kredileri veya kredi kartı başvuruların durumlarını da , yapikredi.com.tr’ye tıklayarak internet şubesi üzerinden, Başvurular ve Krediler menüsü altından Başvuru İzleme bölümüne tıklayarak yada 4407’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Pos Başvuru durumlarını ise ise 4407’ye SMS göndererek takip edebilirsiniz. Detaylar.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu  

Garanti bankasından Miles&Smiles, American Express Car, Shop&Fly, Bonus Ailesinden oluşan çeşitli kredi kartlarını almak ve kullanmak isteyenler  kredi kartı almak isteyenler de Garanti bankasının internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabileceklerdir.  Kredi kartlarının çeşitlerine hemen başvurmak üzerinden başvurarak sahip olabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

Bonus kart başvurusu için tıklayınız.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı başvuru takibi yapmak ve başvuruların sonucu öğrenmek isteyenler ise;

Garanti Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme Yolları

Garanti bankasına kredi kartı başvurusunda bulunanlar kredi kartlarının ne zaman geleceğini merak ediyor. Başvuruda bulunduktan sonra kaç günce sonuçlanacağını ve ne zaman kartın ellerine geçeceğiniz araştıran okurlarımız için Garanti bankası kredi kartı başvurularının sonuçlarını hemen buradan TC kimlik numaraları üzerinden işlem doğrulama kodunu girdikten sonra başvuru sonucu öğrenebilirler. Garanti bankası kredi kartı başvurusunda bulunarak kredi kartım nerede, başvurum hangi aşamada diye düşünüyorsanız formlar aracılığıyla kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartım Nerede ? Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Düzenli bir gelire sahip olan ve 18 yaşından büyük kişiler Banka şubelerine Nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ile  Paraf ve Parafly olarak belirlenen kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Halkbank Paraf kart çeşitlerinden herhangi birine başvuru yaparak kredi kartı talebinde bulunanlar sroun yaşadıklarında sonucu hızlandırmak için ve kartın başvuru sonucunu öğrenmek için; Halkbank Kredi kartı başvurusu yapanlar kartlar ile ilgili problemle karşılaştıklarında; ürün ve hizmetlerle ilgili öneri, istek ve şikayetlerini;

 • 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog’un 0 850 222 0 400,
 • Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından,
 • 0 212 340 09 99 numaralı fakstan,
 •  www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden ileterek bilgi alabilirler.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Öğrenme

Teb bankasından harcarken bonus kazandıran TEB bonus, Teb She kart, Üniversite Teb bonus kart, Teb sade kart, Teb sade troy kredi kartlarına başvurarak 300 TL’ ye varan Bonus kazanma şansını yakalamak için hemen buradan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Teb kredi kartı başvurularınızın sonuçlarını da hemen buradan TC Kimlik numarası ve cep telefonunuzu yazarak öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartım Gelmedi Vakıfbank

Kredi kartı başvuru yaptıktan sonra hala kredi kartım gelmedi ne yapmalıyım diyorsanız Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru/ Kurye Takip işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Vakıfbank’tan internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından asıl ve ek kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra tüm başvurular Kurye takip üzerinden izleyebilir, hangi aşamada olduğunu ve onaylanıp onaylanmadığını, başvuru onaylandıktan sonra kartın basımı gerçekleşti mi nerede bulunduğunu, kurye veya şube hareketlerini anlık olarak tüm teslimat ve hareketlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca yeni bir kart talep ettiyseniz de kartı adres değişikliği gibi çeşitli işlemlerinizi ve kart yönlendirme işlemlerini  de yapabilirsiniz. Vakıfbank kurye takip işlemlerini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra;

 • Başvurular-Kart Başvuru Takip menüsü altında yer alan Kredi Kartı Başvurularım > Kart Gönderim İzleme
 • Mobilden ise Kredi Kartlarım- Kredi Kart Başvurusu menüsü altında Kredi Kartı Başvurularım >Kart Gönderim İzleme menülerinden başvuru yapılan ve son 1 yıl içerisindeki yapılmış ve basılmış olan kayıtları görüntüleyebilirsiniz. Detaylar.

Ayrıca  kredi kart sorgusu için 0 850 222 0 724 numarayı arayarak ardından 2 daha sonra 8 numarayı tuşlayarak  kartın nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. QoDRATULLAH dedi ki:

  Başvuru yaptım Bir aydır cep kartım gelmedi