En Uygun Sosyal Hayatı Destek Kredileri

En Uygun Sosyal Hayatı Destek Kredileri

Sosyal hayatı destek kredisi imkanları devam ediyor. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ile ihtiyaç sahiplerine 10.000 TL. ve 30.000 TL.’ ye kadar kredi imkanı sunuyor. En uygun sosyal hayatı destek kredileri hakkında tüm bilgileri buradan alabilirsiniz.

Bankalar tüm mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletler, ve ev tekstiline kadar ihtiyaçların karşılanması için sosyal destek paketi kredisi çıkarmıştır. Destek kredisi için tüm detaylar burada…

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Halkbank pandemi sebebi ile sosyal destek kredilerine devam etmektedir. Belirlenen faiz oranları ile 6 ay ödemesiz 3 bin TL.’den başlayarak 30 bin TL.’ ye kadar destek verilen sosyal paketi çeyiz desteği olarak kullandırılacak ve anlaşmalı olan firmalardan  yapılan alışverişlerin faturasını bankalara ibraz ederek 30 bin TL. firmaya aktarılacaktır.

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi Nasıl Alınır? (Başvuru)

Anlaşmalı olan bayilerden alınan tüm mobilya, küçük ev aletleri beyaz eşya, seramik ve ev tekstiline kadar ihtiyaçların karşılanması amacı ile firmalardan verilen faturaları bankaya teslim etmeniz halinde, banka tarafından firmaya yapılan alışveriş miktarının tutarı yatırılır. Size en yakın Halkbank şubesine giderek veya internet şubesi üzerinden almak istediğiniz kredi ürününün adını bildirmeniz, hangi bayiden alışveriş yapıldıysa firmanın ismini belirleterek kredi vadesi ve tutarını seçtikten sonra kimlik bilgileriniz ile başvurunuzu sağlayabilirsiniz.

Sosyal Destek Kredisinin Şartları

 • Asgari 3 yıl birikim yapmak için devlet katkısına hak kazanması imkanı ve 27 yaşına kadar evlilik yapmaları koşulu ile açılan tasarruf mevduatı çeyiz hesabına 30 bin TL. aktarılır.
 • Gençlerin çeyiz hesabından anlaşmalı olunan firmalardan yapılan çeyiz alışverişinin faturalarını ve belgelerini bankaya teslim etmesi,
 • Bu gereken evraklardan sonra banka tarafından firmaya 30 bin TL. aktarımı sağlanacaktır.

En uygun sosyal hayatı destek paketleri devam ediyor!

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Paketi

Pandemi sürecinde Sosyal hayatın canlanması ile müşterilerin oluşan finansman ihtiyaçlarının uygun şartlar ile karşılanması ve yerli üretim yapan firmalara destek vermek amacı ile sosyal hayatı destek faturalı kredi paket kolaylığı ve katkı paylı kredi paketi imkanı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kimlere Verilir?

 • Ev
 • Çeyiz
 • Mobilya
 • Seramik
 • Tekstil
 • Bisiklet
 • Çeyiz
 • Beyaz Eşya
 • Elektronik ve kapı pencere sistemleri.

Kamu bankaları tarafından bireysel müşterilerinin sosyal ihtiyaçlarının karşılanmadı amacı ile aynı zamanda yerli üretime de destek vermek için kredi imkanı sunulmaktadır. Harcama yaptığınız anlaşmalı firmalar üzerinden faturalı alışveriş yapan müşterilerine en uygun faiz oranı ve sosyal hayatı destek kredisi kullandırılıyor. Ziraat Bankası ile anlaşmalı olan firmaları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çiftçilere özel Harman Ödemeli Kredi Kartına hemen başvuru yapın!

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Kredi anlaşması bulunmayan diğer firmalardan yerli üretim yapan firmalara bağlı olarak satın alacağınız mobilya, boya, kapı, küçük ev aletleri, seramik ve pencere gibi ihtiyaçlarınıza uygun şartlarda 36 ay vade ile kredi kullanma imkanınızdan yararlanabilirsiniz.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000,00 TL. 36 AY VADE  % 1,39 50,00 TL. 371,72 TL. 22,4202 

 Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

36 ay vade imkanı ile krediye hemen başvuru yapabilirsiniz. Çeyiz, seramik, kapı ve pencere, mobilya, beyaz eşya gibi ihtiyaçlarınızı hemen finansman desteği ile sosyal paketine sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi Örnek Hesaplama

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi 
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000,00 TL. 36 AY VADE  %1,09 50,00 TL. 350,07 TL. 17,3088 

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Özellikleri

 • Bilgisayar, cep telefonu ve tablet alımları krediye dahil değildir.
 • Satıcı firmanın banka ile anlaşması olmalı ve banka müşterisi olmalıdır.
 • Banka gerekli görür ise kampanyayı durdurabilir ve kredi koşullarında değişiklik yapabilir.
 • Azami kredi limiti: 30.000,00 TL.
 • Asgari kredi limiti: 3.000,00 TL. olarak belirlenmiştir.

Banka kredi başvurularınızı size en takın Ziraat şubelerine giderek yapabilirsiniz.

Vakıfbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketlerine Hemen Başvurun!

Koronavirüs sebebi ile normalleşme ve sosyal hayata geçilmesi nedeniyle müşterilerine finansman desteği ve ihtiyaçlarına uygun destekleme sağlayarak Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunulmaktadır.

Faturalı Tüketici Kredisi

Kredi anlaşması bulunmayan ve yerli üretim yapan firmalardan satın alınacak kahverengi küçük ev aletleri, ev, boya, kapı ve pencere, seramik, mobilya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz harcamaları için kredi kullanmak isteyen bireysel müşteriler bu krediden yararlanabilir. Bu kredi kapsamında açılan tüm krediler firma hesabına aktarılır.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Anlaşmalı olarak yerli üretim yapan mobilya, beyaz eşya, boya, ev tekstili, seramik, kapı, çeyiz gibi alışverişler yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşteriler bu krediden yararlanabilir.

Kredilerin Özellikleri

 • Azami olarak 36 ay vade,
 • Aylık belirlenmiş faiz oranı,
 • 3.000,00 TL. den 30.000,00 TL.’ ye kredi imkanı sunar. 

Satın aldığınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma ve fatura bilgili taahhütname ile beraber size en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz. Anlaşmalı firmalar için tıklayınız.
Sigorta primi kredi tutarına, vade ve müşterinin cinsiyetine, yaşına göre değişiklik gösterebilir. Tüm detaylar için size en yakın şubelere başvuru yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.