Devlet Destekli Limitsiz İnternet Paketleri 2021

20.01.2021
Devlet Destekli Limitsiz İnternet Paketleri 2021

Devlet destekli internet nedir, taahhütsüz internet, Turknet, Türk Telekom ev internet paketleri, Vodafone internet, Türk Telekom kamu evde internet bilgileri ve fiyatları, Devlet destekli limitsiz internet ve 49 TL olan paketleri, hesaplı evde internet kampanyaları ve en uygun internet hakkında tüm merak ettiklerinizi araştırdık. En uygun paketler, ücretleri ve evde internet bağlantılarınız için tüm detayları yazımızın devamında görüntüleyebilirsiniz.

Devlet Destekli İnternet Nedir?

Devlet destekli internet, evde internet için uygulanmış bir pakettir. Kullanıcılara daha iyi hizmet vermek amacıyla ortaya çıkmıştır.  İnternet hızını arttırmak ve sabit GB kullanımı sağlamak için yapılan bir internet desteğidir.

Devlet Destekli İnternet 49 TL!

‘İnternetsiz ev kalmasın’ kampanyası ile ortaya çıkmıştır. Bu kampanyaya ucuz internet denmektedir. Kampanya tüm alt yapılara uygundur. İlk defa evine internet bağlattırmak isteyen biri için geçerlidir. Başka bir tarifeden geçmeniz mümkün değildir. Kampanyadan yaralanmak için gerekli olan belge nüfus cüzdanı bilgilerinizdir. 24 ay taahhüt yaptırarak bu paketten yararlanabilirsiniz. Bu paket hakkında detaylı bilgileri Türk Telekom sitelerinden bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet 2021

Taahhütsüz internet demek, öncelikle internet kullanım sözleşme tarihi yapmamak, yaptırmamak demektir. Belirli bir kota kullanacağınız ve 24, 36, 60 ay kullanım zorunluluğu olmadan bu sayede internet kullanımına başlayabilirsiniz. Taahhütsüz kullanım sağlayan internet adresleri ise;

Yukarıda vermiş olduğumuz internet bağlantıları ve kurumlar, taahhütsüz internet bağlantısı avantajı sağlamaktadır. Üstelik size uygun fiyatlar ile. Mileni.com sınırsız internet ulaşımı ile aylık 59,90- 80,00 TL’ ye internet hizmeti vermektedir.

Evde En Uygun İnternet Tavsiyeleri 2021

Evde internet mi kullanmak istiyorsunuz? Bunun için tavsiye arıyorsanız doğru adrestesiniz! Size en uygun tarifeler ve adresleri araştırdık. Dilerseniz yazımızın devamında tüm bilgileri alabilirsiniz.

 • Mileni.com; Özel limitsiz fiber hızı ile artık internet erişimi sağlamak daha kolaydır. Aktivasyon ve taahhüt ücreti yok. İlk 2 ay, 41,90 TL, sonraki aylarda ise aylık 59,90 TL ve 89,90 TL ile hızlı internet erişimini evinizde kullanabilirsiniz.
 • Turknet; Limitsiz ve Taahhütsüz beğenmediğiniz takdir de ise paranızı iade yapan hızlı ve ucuz bir ev interneti kullanıcısıdır. Aylık sadece 80.00 TL ödeyerek internet sahibi olabilirsiniz!
 • Vodafone Evde İnternet; Belli bir GB kotası ile size en uygun tarifeyi seçerek fiber hızında internet kullanımı yapabilirsiniz. Aylık 69,00 TL’ den 110 TL’ ye kadar seçeceğiniz internet kota ve paketi ile artık evde internet kullanıcısı olmak çok kolay. Başvuru yapmak ve bilgi almak için buraya tıklayınız.
 • Turkcell SuperOnline; Bu seçenekte ise 12 ay taahhüt ile 80 TL- 90,00 TL’ ye limitsiz yalın ADSL kullanımı sağlayabilirsiniz. Alt yapınızın olduğu her yerde bu hizmeti alabilirsiniz.
 • Uydunet; Taahhütsüz ve aktivasyon ücreti yoktur. Aylık taahhütsüz 23,99 TL’ ye ve 24 ay taahhüt üzerinden 39,99 TL’ yue 16 MBİT’ le 25 MBİT’ e kadar duran tarife imkanı vardır. Ve oldukça uygundur.
 • D- Smart; 44,90 TL 40 GB ev internet paketi ile 24 ay taahhüt ile bu tarifeyi de evinize düşünebilirsiniz.
 • Digitürk; 24 ay taahhüt ile limitsiz ve 5 GB internet bağlantısı ile aylık sadece 65,00 TL ve 69,99 TL’ ye sahip olabilir ve evde internet kullanıcısı olabilirsiniz.
 • Oris Telekom; 8 MBİT süper internet ekonomik seçimi ile taahhütsüz aylık sadece 49,90 TL- 89,00 TL’ ye sahip olabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz.
 • Türk Telekom; 60 GB internetsiz ev kalmasın kampanyası ile aylık sadece 49,90 TL! Ayrıca 24 ay taahhüt ile fiber hızında sahip olmanız mümkün.
Devlet Destekli İnternet ve Evde İnternet Paketleri
Tüm İnternet Kampanyalarını ve Paketlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ev İnternet Paketleri

Evde internet paketleri için size en uygun olan paketleri belirledik!
Türk Telekom, Vodafone, İnternet.com, Mileni.com, Oris Telekom ve Turknet sizin için en uygun ev internet paketleri hizmeti sunmaktadır.

Taahhütsüz veya taahhütlü en hızlı fiber internet hızına sahip olabilir ve evde dilediğinizce film izleyebilir, kaçırdığınız dizilerin ve programların tekrarlarını izleyebilir, sosyal ağlarınızı kullanabilirsiniz! 🙂 Size uygun olan 50 GB 60 GB ve kota sınırı olmadan 24 aydan başlayan veya taahhütsüz olarak aylık 45,99 TL’ den 90,00 TL’ ye kadar internet bağlantısı gerçekleştirebilir ve evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlatacağınız kurumu seçerek online başvuru yaparak 3 veya 5 iş günü beklemeniz. Daha sonrasında kurulumunuz gerçekleşecek ve artık evde internet kullanıcısı olacaksınız. Yukarıda vermiş olduğumuz kurumlar ve fiyatları inceleyerek karar vermeniz daha kolay olacaktır. İncelemeyi unutmayın.

Hesaplı Evde İnternet Kampanyası

Hesaplı evde internet kullanıcısı olmak istiyorsanız doğru adreste ve doğru bilgilerlesiniz! hesaplı internet ve ev interneti denince günümüzde ilk akla gelen TTNET- TÜRK TELEKOM’ dur. Bunların yanında Vodafone ve Turkcell’ de ekleyebiliriz. Örnek verecek olursak en hesaplı evde internet; Turk Telekom’ un evde interneti için ultranet, fibernet ve hibernet olarak limitsiz internet kampanyaları vardır. Bunlar, 24 ay taahhüt ile 51,90 TL’ den 150,00 TL’ ye kadar ödeme tutarı ile en hesaplısını sizin için seçerek başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom hesaplı evde internet 2021 kampanyasını incelemek ve başvurmak için tıklayın.

Türk Telekom Kamu Ev de İnternet 2021

Kamu için yapılan bu kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır. 48,90 TL’ den 135,90 TL’ ye kadar fiyat ve tarifeleri vardır. Size ait olan kampanyayı seçerek bireysel kamu kurumu kimliğiniz ile ve kamu emeklisi olduğunuzu gösteren belgeniz ile 24 ay taahhüt vererek müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturabilirsiniz. Ayrıca kamu kampanya taahhütünü inceleyebilir bilgi alabilirsiniz. 

Türk Telekom Evde İnternet Kampanyaları 2021

Türk telekomun evde internet paketlerini sizin için araştırdık.

 • Dört Mevsim Kampanyası; 12 ay boyunca tüm fırsat ve indirimlere dahildir. 89,00 TL fiyat ile başvuru yapabilirsiniz.
 • İlk Ay Bizden Kampanyası; 24 ay taahhüt karşılığında jet hızında internet sunmaktadır. 9,9 TL’ den 100 TL’ ye kadar ücretleri vardır.
 • 3 Ay Bedava Kampanyası; 27 ay taahhüt sözünüze limitsiz ilk 3 ay ücretsiz hakkınız ile, 84,90 TL’ den başlayan fiyatlarla abonelik oluşturabilirsiniz.
 • Yazlık İnternet Kampanyası; 2 aylık, 3 ve 6 aylık bir kampanyadır. 2 aylık 120,00 TL’ den, 3 aylık 105,30 TL, 6 aylık 94,15 TL’ den sahip olabilirsiniz.
 • İnternetsiz ev kalmasın kampanyası (Devlet Destekli); 24 aya 49,90 TL.
 • İnternet Festival Kampanyası; 67,9 TL’ den 81,00 TL’ ye kadar fırsattan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basit. Paketinize karar verin ve 24 ay boyunca limitsiz kullanmaya başlayın.
 • Ofisim Evimde Kampanyası; 24 ay sözünüze fiber hızında bir internete bu sayede sahip olabilirsiniz.83,90 TL’ den 99,90 TL’ ye varan fiyat oranları ile seçim yapabilirsiniz.  Unutmayın, elinizi çabuk tutun!

Ayrıca, Türk Telekom’ un 44 TL ev internet kampanyası sona ermiştir. Bununla ilgili yanlış bilgilere kulak asmayınız. Müşteri hizmetlerinden 444 1 500′ ü arayarak tüm bilgileri alabilir ve kampanyaları seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Paketleri 2020

Vodofane Ev İnterneti ve Fiyatları

Vodofane ev internet paketi ve fiyatları için doğru adrestesiniz! Tüm bilgileri burada bulacaksınız.

 • Evde 8 Limitsiz Kullanım İçin; ilk 6 ay ücretsiz olarak sonrasında 69,90 TL’ ye sahip olabilirsiniz.
 • Evde 12; limitsiz ve ücretsiz kurulum ile 12 ay boyunca 74, 90 TL’ ye başvuru yaparak kullanmaya 3 gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Evde 12 Kampanyası ile; 22 ay boyunca 77,90 TL’ ye sahip olabilir ve limitsiz kota sınırsız kullanabilirsiniz!
 • Evde 6 Kampanyası; 26 yaşa özel, 12 ay boyunca 79,90 TL’ ye sahip olabilirsiniz.
 • REDBOX tarifesi; 24 ay boyunca 150 GB ile 99,90 TL’ ye kurulum yaptırabilirsiniz.
 • REDBOX 200; Bu tarife ile 200 GB internetinizi 4 ay boyunca 4.5 G özelliği ile limitsiz kullanabilir ve 129,90 TL’ ye sahip olabilirsiniz.
 • REDBOX 15 Limitsiz Paketi; 24 ay boyunca 169,90 TL’ ye Fiber yok derdine son olarak kullanabilirsiniz. Modem ücreti fiyat içindedir. 4.5G Mobil altyapısı sağlar ve herhangi bir internet kablosu bağlantısı gerekmeden prize takarak internetinizi kullanabilirsiniz. 🙂

YORUMLAR

 1. Meryem dedi ki:

  Ders çalışmaları için çocuklara uygun ev interneti istiyorum