Çiftçilere Özel Harman Ödemeli Kredi Kartı

Çiftçilere Özel Harman Ödemeli Kredi Kartı

Bankaların çiftçi müşterileri içinde kredi kartı ürünleri bulunmaktadır. Bu kartlar diğer kredi kartlarından farklıdır. Vade dönemleri genel olarak hasat zamanına denk getirilmektedir. Bu anlamda bankaların çiftçilere pek çok avantaj sağladığından bahsetmek mümkündür. Çiftçi okurlarımız için çiftçilere özel harman ödemeli kartlar hakkında en iyi ve en avantajlı kredi kartları hakkında tüm bilgiler burada! Ziraat Bankası Başak Kart çiftçilere özel harman ödemeli kredi kartı, özellikleri, banka ve kredi kartı özellikleri ve başvuru hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başak Kart

Bankaların çiftçilere pek çok avantaj sağladığından bahsetmek mümkündür. Anlaşmalı olan tüm noktalarda alışveriş yapılabilmektedir. Faizsiz dönem avantajlarından yararlanmak isteyenler Ziraat Başak Kart’a’! Çiftçilerimizin tarımsal faaliyetleri için gerekli olan harcamalarını yapabilmeleri için Ziraat Bankası tarafından bir kredi kartı çıkarılmıştır. Tohum, ilaç, mazot, gübre, fide, seracılık, arıcılık, yem ve balıkçılık malzemelerinin alımlarında bu kartı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kart banka kartı olarak da kullanılmaktadır. Nakit taşımaya son! Nakit paraya ihtiyaç duymadan hemen alışverişinizi bu kart ile yapabilir ve aldığınız ilaç, yem, gübre gibi alımlarınızda bu ürünleri satan iş yerlerinden tarımsal kredi özelliğinizi de kullanabilirsiniz.

Başak Kart Nedir?

Bankakart Başak ile kredi kartı ve banka kartınız tek bir kartta buluşuyor!. Yapmanız gereken tek şey, kartınızı ATM ve POS cihazlarına taktıktan sonra ekranda hangi kartınız ile alışveriş yapmak istiyorsanız onu seçmek. İşte bu kadar! Harman ödemeli başak kart ile tüm çiftçilerimiz kolaylıkla ihtiyacı olan malzemeleri elde edebilir ve vade günlerini hasat zamanlarına uzatarak ödeyebilirler. Tarımsal üretim faaliyetlerinize yönelik tahsis edilen işletme kredilerinizi ATM üzerinden çekebilir ve tarımsal girdi satan üye iş yerlerinden alışverişiniz de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başak Kart Özellikleri

 • Kredinizi kullandığınız gün kadar faizini ödeyebilirsiniz.
 • Mazot, gübre, ilaç, yem, tohum, fide gibi tarımsal girdi satan işyerlerinden alışveriş yaparken Bankkart Başak’ a bağlanmış olan tarımsal kredinizi kullanabilirsiniz.
 • TMO ve destekleme ödemelerinize tek bir kart ile hemen ulaşabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi hasat zamanına erteleyebilirsiniz.
 • Bankakart Başak, banka kartı özelliği ile anlaşmalı olarak üye olan işyerlerinden vadeli olarak alışveriş yapabilirsiniz.
 • Kredinizi kullanırken 5 aya varan faizsiz dönem avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Koşullarınız uyduğu takdirde indirimli faiz oranlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyaçlarınızı Türkiye’nin her yerinde bulanan Ziraat ATM’lerinden çekebilirsiniz.
 • Yurt içi ve yurt dışımda alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifre ile hemen yapabilirsiniz.
 • Taksitli alışveriş imkanınızı kullanabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile 3 boyutlu olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 • Temassız özelliği ile hemen alışveriş yapabilirsiniz.
 • Puan avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Peşin işlemlerinizi kolaylıkla taksitlendirebilir ve ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.
 • İnternet şubelerinden, Banka ve mobil bankacılıktan asıl kartınıza bağlı sanal kart oluşturabilir ve belirlediğiniz limitler doğrultusunda güvenli bir işlem yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman sanal kart limitinizi değiştirebilirsiniz.

Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi sicilinizde bir sorun yok ise ve şartlara uygunsanız size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek çiftçilere özel harman ödemeli kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu kart sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını anında krediye çevirebilirler. Başakkart sahipleri banka şubelerine giderek görevli kişilere kartlarını göstererek kredilerine sahip olabilirler. Hemen en yakın şubeye giderek kartınızı alabilirsiniz!

Ziraat Faizsiz Yem Bitkisi üretimi kredisine hemen başvuru yapabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. gülbahar çatubay dedi ki:

  adim gülbahar çatubay kiredi karti istiyorum