BTT Yorum BitTorrent Coin Geleceği Yorumlar

11.10.2021
BTT Yorum BitTorrent Coin Geleceği Yorumlar

Bittorrent geleceği düşük değer seyrine sahip olan coinlere yatırım yapan kullanıcılar için merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu coinin geleceği ile ilgili olarak Justin Sun’a göre, Bittorrent firması tarafından üretilen bu altcoin yatırımcılar arasında bir hayli popüler.

BTT Coin Kaç TL

BTT Coin fiyatı 0.035242 TL‘dir. BitTorrent coin piyasa değeri 23,031,263,464 TL ve BitTorrent coin son 24 saatte -2.90% değişim gösterdi. BitTorrent coin günlük işlem hacmi 3,733,983,997 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 61. sıradadır.

Bittorrent Coin Hangi Ülkenin

Dünyada bulunan en kapsamlı veri aktarımı ve indirme platformu Bittorrent tarafından piyasaya sürülen Bittorrent Coin hangi ülkenin sorusunun net bir yanıtı bulunmuyor. Uzun zamandır internette var olan bu dosya ve veri paylaşım uygulamasına ait olduğu biliniyor.

BTT Yorum 2021

BTT yorum konusu, yatırımcılar arasında merak edilen konulardan biri. İlk piyasaya çıktığı dönemde, rekor denebilecek bir yükseliş ivmesi yakalayan BBT Coin, yatırımcılardan tam not almayı başarabilmişti. Ancak, kripto para borsasının genel seyri ile birlikte, söz konusu coin, parametrelere uyum sağlayamayarak, önce hızlı bir düşüş ivmesine girdi. Takıp eden süreçte %70’lik bir düşüşü gördü. Her ne kadar kendisini toparlamak için güncellemelerden destek alsa da, beklenen yükseliş kaydedilemeyince BTT çok sayıda yatırıcı kaybetmişti.

İstikrar göremeyen yatırımcıların ayrılması ile birlikte, söz konusu düşüş şiddetini daha da arttırdı. Yatırımcıların satış işlemleri sonrası farklı bir coin seçeneği ile yollarına devam etmesi, BTT’nin birim fiyatını yaklaşık olarak 3 aylık bir gerileme içerisine soktu ve Mart ayı düzeylerine kadar düşüş gerçekleşti.

Bittorrent Coin Yorum 2021

Yatırımcıların büyük umutlarla girdiği BTT Coin, büyük mağduriyet yarattı. Belli bir kitle borçlanarak söz konusu coine yatırım yaptığını ifade ederken, belli bir kesim ise, durumun üretici şirket ile ilgili olduğunu savunuyor. BTT’nin kasti ihmal edildiğini belirten kullanıcılar, aynı şirkete ait olan Tron’3un sürekli geliştirilme çabası içeresinde olduğunu vurguluyor.

Yaklaşık 1 hafta öncesinde yükseliş trendi içerisine gireceği düşünülen, genel kripto borsasında beklenen maalesef yaşanmadı. Gelecek günlerde BBT yorum konusunda ne gibi bir süreç izleneceği bilinmezken, yatırımcılar urumdan hem memnun değil, hem de kısa sürede bir değişim olabileceği düşünülmüyor.

Bittorrent Coin Yorum

Uzmanlar Bittorrent coin yorum konusunda ise iki farklı görüşe sahip, kimi uzmanlar yatırım önerisi hakkında kararsızlıklarını dile getirirken, kimi uzmanlar ise, interneti çok daha işlevsel bir biçimde kullanmak ve hızlı veri aktarımı hedefleyen bir oluşuma ait olan coinin pek çok kişi tarafından ilgi göreceği yönünde düşüyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Bittorrent Coin Anlaşmaları

Bittorrent Coin Anlaşmaları konusuna dair yapılan resmi bir açıklama olmamakla birlikte geçtiğimiz yıl internet devi pek çok site ile masaya oturulduğu yönünde yorumlar mevcut. Yapılacak anlaşmalardan biri. Anlaşma yapılması beklenen en büyük platformlar ise

  • Amazon Prime
  • Netflix olarak ifade ediliyor.

Gelecek günlerde bu anlaşmaların netlik kazanıp kazanmayacağı, yapılan anlaşmalar içerisine yeni isimlerin dâhil olup olmayacağı ise merak konusu. Bu anlamda söz konusu coinin yapacağı anlaşmalarla birlikte değerinin artacağına inanan kullanıcı sayısı bir hayli fazla.

Bittorrent Coin Haberleri

Bittorrent coin haberleri içeriklerine göre, nisan ayının ilk haftasında ciddi bir yükseliş yaşayan Bittorrent coin’in yükseliş yüzdesi %15 civarındaydı. Bu yükselişin ardından ise yaklaşık olarak %60’lık bir yükselişle yatırımcılarını mutlu etmişti. Yaşanan en son yükselişin ardından piyasa değeri 0,012 AB Doları olarak yansıyan

Bittorrent coin’in bir anda bu denli hızlı bir yükseliş profili göstermesinin temel nedeni olarak ise, yazılımcıların yapmış olduğu son güncelleme olarak görülüyor. Üretilmesinin ardından çok kısa bir sürede %900’lük bir yükselişle tüm zamanların en hızlı yükselişe geçen coini olma unvanlını taşıyan Bittorrent coin’in gelecek günlerde ne tür bir değer seyri göstereceği merakla bekleniyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.