Bedava İnternet Kampanyaları 2021 (Türk Telekom Turkcell Vodafone)

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 (Türk Telekom Turkcell Vodafone)

Telefon faturalarında en çok muzdarip olunan konu internettir. Kullandığımız uygulamalar arttıkça kullanımınız da artıyor. Bu da paket aşımına sebep oluyor ve kampanya bedelinden daha fazla bir bedel ödüyoruz. Aslında bu problemlerden kurtulmak için bazı yöntem var. Operatörlerin bedava internet kampanyaları! Bizde bu yazımızda bedava internet kampanyalarını araştırdık. Turkcell faturalı ve faturasız hatlar,  Türk Telekom, Vodafone faturalı ve faturasız kampanyalarına dair tüm detaylar için yazımıza devam ediniz. 

Turkcell Bedava İnternet 2021

Genellikle dışarıda olduğunuz için hücresel, mobil veriniz açık oluyor ya da evinizde internet yoksa, internetim bitiyor diye üzülmeyin. Çünkü hattı Turkcell olanlar için bedava kazanma seçeneği oldukça bol. Özellikle de operatörün müşterilerine sunduğu Salla Kazan uygulamasından hediyeler kazanabilirsiniz. Peki Salla Kazan dışındaki kampanyalar nelerdir, inceleyelim. 

Turkcell Faturalı Hat İçin Bedava İnternet Kampanyası

 • Bip #senyapdiye Gülümseten Fırsat Paketleri Kampanyası 

Kampanya tarihleri arasında Bip indirerek, keşfet bölümünden #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB” butonu basmanız gerekir. Daha sonra “Haftanın görevler” butonuna tıklayarak faturasız paketleri inceleyen ilk 50 bin kişiye saatlik 1 Gigabyte Gülümseten Fırsat paketlerinden birini yükleyen müşteriler de 4 GB kazanmaktadır. Kampanya 24-30 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarifeden yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Kampanyada size verilen internet paketiniz bittiğinde kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Fırsat Paketlerini Uygulayın!

 • Rahat Hediye Fırsat 1 GB; Bu kampanya Turkcell Rahat müşterilerine 12 ay boyunca ek pakettir. Fakat bu kampanyadan sadece 18.08.2021 tarihi ve öncesinde Rahat tarifesine geçen müşteriler yararlanabilmektedir. Bu kampanyada Rahat tarifede olan ve paketlerine ek hediye edilmektedir. Müşteriler paket aldıklarında bu ek hediye verilmektedir. Yani paketiniz bittiğinde tekrar  güncellemediğiniz sürece hediye internet hattınıza tanımlanmaz.  31 aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • 4.5 G Süper Paket; 4.5 G kampanyasından son üç aydır sim kartı, cihazı ve aboneliği 4.5 G olan fakat 3 G üzerinden kullanan bireysel müşteriler yararlanmaktadır. Kampanya süresince 4.5 G üzerinden yapılan kullanımlarda 2 hafta geçerli 1 Gigabyte hediyesi verilir. Kampanyaya katılım ise Dijital operatör uygulamasındaki “Hediye Havuzu” ekranlarından yapılmaktadır. Bu kampanyada ise daha hızlı ağ kullanımı sağlayabilirsiniz. 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bip #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası;
  Ödemelerinizi faturanıza yansıtarak yapılmasına izin vererek kazanabilirsiniz. 16 Nisan 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya, Bip #senyapdiye kanalını takip ederek, ” İzninize Hediye GB” butonuna basmalısınız. Bu işlemin ardından ödemelerini faturasına yönlendiren müşteriler hediye kazanabilirler. Kampanya süresince kampanyadan sadece 1 kere yararlanılmaktadır.

Sağlık Sektörü İçin Yapılan Kampanyalar

 • Sağlık Çalışanları;
  Kampanya kapsamında sağlık çalışanlarına ve Aile Hekimlerine 5 Gibayte ve 500 dakika hediye edilmektedir. Aile  hekimlerine 10.000 dakika ek olarak hediye edilecektir. Paket otomatik tanımlanır ve sonraki ay yenilenir. Kampanya faturalı ve ön ödemeli hatlar için geçerlidir.

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası

 • Dijital  2 GB Kampanyası
  Dijital oparatör ya da web sitesinden herhangi bir Gülümseten Fırsat paketlerini seçip kredi veya banka kartı ile yükleyerek dört hafta boyunca internet kazanabilirsiniz. Gülümseten Fırsat Paketlerini;  Gülümseten Fırsat 4 GB, Gülümseten Fırsat 6 GigaByte, Gülümseten Fırsat 8-10, 12- 15 GB olarak sıralayabiliriz. Kampanya kapsamında sunulan Turkcell 2020 hediye internet 28 gün geçerlidir ve gün bittiğinde yenilenmez ve sonlanır. 21 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Gaming Paketler 100 MB
  Bu kapsamda gaming paketlerinde yer alan müşterilere aylık 100 MB verilmektedir. Bireysel, kurumsal, faturalı faturasız aktif oyna, Oyna İzle, Turkcel Oyna ve Turkcel Oyna İzle paketlerinde yer alan müşteriler bu fırsattan yaralanabilmektedir. Bir ay boyunca geçerlidir ve bittiğinde otomatik olarak yenilenmektedir.
 • Bip #senyapdiye Gülümseten Fırsat Paketleri Kampanyası 
 • 4.5G Süper Paket
 • Bip #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası
 • Sağlık Çalışanları Kampanyası
Turkcell Salla Kazan ile ücretsiz internet şansı

Turkcell Faturalı Hat İçin Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava Ağ Kampanyaları

Vodafone’ li kullanıcılar da  bu konuda oldukça şanslı çünkü operatörde birbirinden değişik bedava Vodafone kampanyaları bulunmakta.

 • Vodafone Yanımda Uygulaması;
  Uygulama ile güncel borç gibi bir çok detayı görüntüleyebilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken indirmek! Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 1,2 ve 5 Giga Byte kazanabilirsiniz. uygulama her pazartesi kampanyaları yenilemektedir. Uygulamaya arkadaşlarınızı davet ettiğinizde 3 ay 9 GB kazanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerini Vodafone’ lu yaparsan da 30 GB hediye kazanabilirsiniz. Bana ne var çarkını çevirdiğinizde 5 Gigabyte kadar kazanabilir ayrıca sürpriz hediyeler ve indirimler de kazanabilirsiniz.
 • e-Fatura Bedava İnternet;
  Hem doğaya katkı sağlamak hem de kağıt israfını önlenmesi için şirket,  e-Fatura’ ya geçen abonelere 1 GB hediye etmektedir. e-Fatura’ dan yararlanmak için EFATURA yazıp boşluk bırakarak kullandığınız e-posta adresinizi yazıp 7000′ e yollayarak hem e-Fatura dönemine geçiş yapmış olacak hem de bedava kazanmış olacaksınız.

Vodafone Freezone Bedava Kampanyaları

 • Vodafone Freezone;
  Freezone’ dan bu hediyeleri kazanmak için yapman gereken hattına 30 TL ve üstü yükleme yapman yeterli olacaktır. Vodafone Freezone’ a geçerek ve hattına 30 lira ve üstü yükleme yaparak bol bol internet kazanabilirsiniz.
 • Vodafone Seviyorum 3 GB Fırsatı;
  Vodafone Seviyorum sitesine girip kampanya ve bedava testine katılarak kullanım hakkını kazanabilirsiniz. Testin sonunda çıkan ekrana telefon numaranızı girerek ve gelen mesajdaki kodu da girdiğinizde doya doya kullanabilirsiniz.

Oyna Kazan! 

 • Vodafone İnternet Avcıları Oyunu;
  Belki de bedava kazanmanın en zevkli yollarından biridir. Telefonunuzdan internet avcıları oyununu açıp BIT’ leri yakalamanız gerekiyor.  Bu oyunu oynayarak 4 GB’ ye kadar  kazanabilirsiniz.
 • 8 GB Bedava;
  Şimdi bahsedeceğimiz yöntem biraz hileli 🙂 ücretsiz olarak verilen 1 ay deneme paketin bitiminin son gününde iptal etmeniz gerekiyor. Eğer iptal etmezseniz ücret hattınızdan kesiliyor. Bu paket başvurmak için SUPER2GB yazarak 3636′ ya mesaj atmanız gerekli. Sonrasında 1 ay boyunca deneyebilirsiniz. İptal etmek için de ABONE SUPER2GB yazıp yine 3636‘ ya mesaj atmalısınız. iptal işlemi için ücret alınmamaktadır.
 • 4.5 G Ücretsiz;
  Cihazınız 4.5 G ile uyumluysa hattınızı da 4.5 G uyumlu değil ise taşımanız halinde 5 GB ücretsiz kazanabilirsiniz. Ayrıca 4.5G’ nin hızını da deneyimlemiş olabilirsiniz.
 • Pazartesi Günü TL yükle Kap!; 
  Ayda bir kere pazartesi günü hattına yükleme yaparak ücretsiz olarak hattınıza tanımlanan 2 gigabyte hediyenizin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Yükle Kazan;
  Faturasız hattınıza yükleme yaptıktan sonra Yanımda uygulamasına girerek Bana Ne var kısmından özel hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca BANANEVAR yazıp 4455′ mesaj atarak özel hediyenizi alabilirsiniz. Hemen yükle ve kazan!
Vodafone Hediye Kazanma

Vodafone ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’ un yapmış olduğu kampanyaları es geçmeyelim ve bahsedelim.

Faturalı Hatlar İçin;

 • Otomatik Fatura Ödeme ve 2 GB
  Online işlem merkezi veya online işlemler uygulaması aracılığıyla otomatik fatura ödeme talimatı veren faturalı müşteriler bir seferlik bir hafta boyunca hediye!
 • ArayanıBil Plus Hediye 1 GB
  ArayanıBil Plus servisine aylık abone olup haftalık 1GigaByte kazanabilirsiniz. Aylık abonelik gerçekleştirmek için Plus yazıp 7065′ e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak aylık 1GB kazanmak için Plus yazıp 7066′ ya mesaj gönderebilirsiniz. Böylelikle hem aramaları kaçırmıyor hem de ücretsiz kazanıyorsunuz. 
 •  4.5 G’ ye geçin ve 30 GB kazanın
  Türk telekom bayilerine giderek 4.5G teknolojisine geçerek otuz gün geçerli 30 Giga Byte kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5G 30GB yazarak 5555′ e sms göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyaları
  Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeler kazanabilirsiniz. Cepten internet, sınırsız konuşma ve Muud premium üyelik ve daha bir çok hediye kazanabilirsiniz. Haftalık 250 MB den 30 Gigabyte kadar, günlük 100 MB den 5 GB’ a kadar kazanabilirsiniz.
 • E-Fatura Hediye 1 GB
  E-Fatura aboneliğinizi başlatarak, faturalarınızı e- posta yoluyla görüntüleyebilir hem kağıt israfının önüne geçerken hem de hediye kazanmış olursunuz.  Aboneliğinizi taşıdıktan sonra 1 GB ve e- postanızı yazarak 3008’e göndererek paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturasız İçin:

 • Sil Süpür Kampanyaları
  Türk Telekom online işlemler uygulamasından sil süpürle size özel hediyeler kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını yukarıda okuyabilirsiniz.
 • ArayanıBil Plus
  ArayanıBil Plus servisine aylık abonelik yaptırırsanız haftalık ve 6 aylık abonelik yaptırırsanız aylık 1 gigabyte kazanabilirsiniz. Aylık abonelik için Plus yazıp 7065, 6 aylık abonelik için 7066′ ya mesaj yollamanız yeterli olmaktadır.
 • Dönüşüm Festivali SMS’ ler GB’ a Dönüşüyor
  Ek ücret ödemeden 1000 sms’ inizi 1 GB’ a dönüştürebilirsiniz. Bunun için DONUSTUR yazıp 5555‘ e yollayın.

Paketlerin içeriklerini, dönüşen kampanyaları  ve ücretleri için aşağıdaki listemizi inceleyebilirsiniz. 

 • Dönüşen Paket 2; Her yöne 1000 Dakika 1000 SMS ve 2 Giga Byte internet, Her yöne 1000 Dk. 3 gigabyte paket ücreti 27 TL‘ dir. 
 • Dönüşen Paket 4 GB; Her yöne 1000 dk. 1000 kısa mesaj ve 4 GB ile, her yöne 1000 dakika 5 GB internet ücreti 32 TL‘ dir. 
 • Dönüşen 6 GB için; Her yöne 1000 dakika, 1000 sms 6 gigabyte, kampanyada ise 1000 dakika 7 GB 38 TL‘ dir.
 • 8 GB Döüşen Paket; 1000 dakika, 1000 SMS her yöne 8 gigabyte, 1000 dk. 9 GB ise 44 TL‘ dir. 
 • Dönüşen 10; Her yöne 1000 dakika ve 1000 sms ile 10 GB, kampanyalı içeriği ise 1000 dakika 11 gb 50 TL’ dir. 

Belirtilen fiyatlar, ön ödemesiz faturasız paketlerden dönüşümleri seçerek geçen bireysel müşteriler içindir.

2021 İnternet Kampanyaları (Ücretsiz)

2021 sonuna kadar geçerli ücretsiz ağ kampanyalarını Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak 3 başlık altında sizlerle paylaştık. Anlattığımız yöntemleri sizlerde uygulayarak ücretsiz keyfini sürebilirsiniz. Özellikle kampanyaları incelediğinizde çoğu için ücret ödemenize gerek kalmıyor. Bu yazımızda en çok kullanılan 3 operatörün bedava kampanyalarını, faturalı ve faturasız hatlar için ele aldık. 

Bedava internet paketleri hakkında tüm bilgilere yazımızda inceleyebilirsiniz. Ek olarak Limitsiz internet paketleri hakkında bilgi verdiğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz. 🙂 bedava porno izle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.