Bedava Google Play Kredisi Kazanma Yöntemleri

Bedava Google Play Kredisi Kazanma Yöntemleri

Google Play, android işlemcisi için kapsamlı bir platformdur. Bu platformdan oyunlar, dergiler, gazeteler, kitaplar, müzik ve filmler gibi bir çok şeyi indirebilirsiniz. Fakat bu içeriklerin bazısı ve uygulama içi satın almalar olabiliyor bunun içinde Google Play kredisine ihtiyacınız var. Bu kredileri satın alabilir, mobil ödeme yoluyla faturanıza veya bakiyenize yansıtabilir ya da bazı yöntemlere başvurabilirsiniz. Bizde bu yazımızda kredi kazanma yolları, generatör, kredi kazandıran uygulamalardan ve hediye kartı nereden alınır? Merak ettiğiniz tüm konuları sizler için araştırdık.

Google Play Kredisi Kazanma Yolları

Google Play Store’ den oyun, müzik, kitap, film indirmek için ücret ödemeniz gereklidir. Fakat hesabınızda Play kodlarınızdan birikmiş kredileriniz varsa bu işlemi kredilerinizi kullanarak ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Google Play Kartları 25, 50 100 TL olarak Media Market, D&R ve Teknosa gibi mağazalarda bulabilir ve alabilirsiniz. Ayrıca bakiyenize yine bu yerlerden ekleme yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz uygulamayı indirirken bakiyenizden kullanır ek bir ücret ödemezsiniz. Peki bu kredileri nasıl kazanacağız diye düşünüyorsanız, bu kredileri kazanmanın da yolları var. Bedava kod verdiğini söyleyen bir sürü site var fakat bunların gerçekten işe yaradığı söylenemez ve çoğu da güvenilir değil. Fakat güvenilir bir uygulama arıyorsanız kesinlikle “Google Anket Ödülleri” uygulamasını önerebiliriz.

Google Play Kredisi Kazandıran Uygulamalar

Google play kredisi kazandıran tüm uygulamalar burada! Kod kazanmak için sizlere uygulamalar önerdik aşağıdaki listeden uygulamaların nasıl kullanılacağını görebilirsiniz.

 • Google Ödüllü Anketler:
  Google’ nin hazırlamış olduğu bir uygulamadır. Anketleri doldurarak kredi toplayabilirsiniz. Google aralıklarla anketler hazırlar. Bu anketlerde markalar, tatil yerleri gibi sorular bulunuyor. Fakat bu anketlerin ne zaman geleceği belli olmuyor. Bu anketleri cevapladığınız takdirde para kazanıyorsunuz. Şansınıza bağlı olarak bir anketten 10 kuruş ile 1.79 lira arasında para kazanabiliyorsunuz. Google’ nin bağlı olduğu hesaba kazançlarınız direkt olarak yönlendiriliyor. Böylelikle hesabınızdan harcama yapabiliyorsunuz.
Google Play Generatör

 

Kod Kazandıran Uygulamalar!

Google Play Kredisi kazandıran tüm uygulamaları aşağıda inceleyebilirsiniz. 🙂

 • Ücretsiz Bakiye Kazan.apk:
  Bu uygulama da kredi kazanmak için miktara göre belirli görevler veriyor ve bu görevleri tamamlayarak kredi kazanabiliyorsunuz. Örneğin youtube’ da kanallara abone olma ve video izleme gibi görevler olabiliyor. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra menüden “Kazan” bölümüne tıklayın. Daha sonrasında da Bakiye Kazan kısmına tıklayarak Görev Yap Kazan bölümünden görevleri yaparak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.
 • AppNana-Free Gift Cards:
  Bu uygulamayla da ücretsiz kod kazanabilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken verilen görevleri doğru yapmak. Nanas kazanmak için Nana Offers indirin. Nana puanlarını kazanıp hediye kartları için kullanabilirsiniz. Uygulamaya her gün giriş yaparak puan kazanabilir, arkadaşlarınızı davet ederek puanını ikiye katlayabilirsiniz.
 • Cash For Apps:
  Cash for apps’ten de size verilen görevleri hilesiz yaparak puan kazanabilirsiniz.
 • Free My Apps:
  Sponsor ve uygulamalar aracılığı ile ciddi puanlar kazandıran bir uygulamadır. Ayrıca youtube videolarını da izleterek de kullanıcılarına puan kazandırmaktadır.
 • InstaGC:
  InstaGC diğer söylediğimiz uygulamalara göre daha kapsamlıdır diyebiliriz. Yine anketler doldurarak, video ve reklam izleyerek hatta sponsorlu ortaklardan alışveriş yapanlara puan vermektedir. Toplanan her 100 ouan 1 dolara denk gelmektedir. 2.500 puan biriktirerek Play hediye kartına sahip olabilirsiniz.
 • FeaturePoints:
  Uygulamanın önerdiği ücretsiz uygulamaları deneyerek puan elde ederek kod sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı arkadaşınızın kullanmasına aracı olarak ekstra puan hatta arkadaşınızın elde ettiği puanların %50 sini kazanabilirsiniz. Feature Points’ deki öne çıkan uygulamalar zamanla değişmektedir. Genellikle müzik, mesajlaşma, kitaplar, oyunlar gibi uygulamalar olmaktadır. Daha çok video izleyerek, oyun oynayarak kredi kazanabilirsiniz.
 • Swagbugs:
  Kullanıcıların en çok tercih hatta güvenilir olduğunu iddia ettiği uygulamadır. Yine anket doldurarak, video izleyerek ve oyun oynayarak çeşitli aktiviteler ile puan kazanarak, Google Play Kredisi kazanabilirsiniz.

Google Play Generatör

Google play kredisi kazanmak için çok fazla uygulama ve siteler var. Özellikle siteler kod ürettiklerini söyleyerek, kolay yoldan kredi kazanmak isteyenleri kendine çekmekte. Fakat bu sitelerin çoğu virüsten ibarettir. Siteye giriş yapıp kod indirdikten sonra telefona, bilgisayara ya da kullandığınız cihaza virüs bulaştırmakta ve hesabınızı çalmaya yöneliktir. Bu tuzaklara düşmemeye dikkat edin. Kolay yoldan Google Play Kredisi bulacağım derken hesabınızdan da olmayın. Bunun içinde siteleri iyi araştırın.

Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?

Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?

Google Play Kredisi, 25, 50 ve 100 TL‘ lik kartlar olarak satılmaktadır. Bu kartları online sitelerden ya da mağazalardan alabilirsiniz. Hediye kartlarını bulabileceğiniz mağazalar; D&R, T ve K Kitap Kırtasiye, Media Markt, Teknosa, Carrefour, Hadim, Hakmar, Adese, Ucz, Bim gibi mağazalarda bulabilirsiniz. Ayrıca Google Play Store üzerinden de hediye kartı satın alabilir ve bakiyenize ekleme yapabilirsiniz. Sadece kart ile değil nakit olarakta Google Play Hediye kartını satın alabilirsiniz.

İnternet bir çok uygulama ve oyun indirebiliyoruz ve bu oyun ya da uygulamalar hem ücretli hem de ücretsiz olabiliyor. Fakat kabul edelim ki ücretli oyun ya da uygulamalar her zaman daha kaliteli ve kullanışlı oluyor. Durum böyle olunca da google play kodlarına başvuruyoruz. Bu da ücretli fakat ücretsiz olarak elde etmenin bir çok yolu var. Video izlemek, anket doldurmak, reklam izlemek ya da oyun oynamak gibi farklı görevlerle Play Store Kredisi kazanmak çok daha kolay. Bizde bu yazımızda bedava kredi kodu kazanma yöntemlerinden bahsettik.

Ayrıca Google Play Kodu alma Yöntemi makalemizi okuyarak mobil ödeme ile nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.