3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği

18.10.2021
3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği

Instagram gizli hesap görme ve Instagram gizli profil görme olayı, bir kişiyi takip etmeden ne yazık ki mümkün değil. Ancak, aşağıda verdiğimiz adımlar takip edildiğinde mümkün hale gelecektir. İlk olarak Instagram’da gizli hesabı görme vaadi ile piyasaya sürülen ve birçok indirme alan 3.parti yazılımlardan söz edelim. Bu yazılımlar güvenilir mi?

Instagram’da Gizli Profil Görme Programları Güvenilir Mi?

Instagram uygulaması üzerinde etkinlik gösteren birçok uygulama mevcut. Bu uygulamaların %90’ının amacı profil bilgilerini ele geçirmektir. İlk etapta takipçi uygulamaları ile hesapları ele geçiren kötü niyetli kişiler, şu sıralarda ‘’Instagram gizli hesaplara bakma’’ umudu ile birçok kişinin şifresini ele geçirmektedir. Programa giriş yapıp hesabı kaybetmeden gizli profili görme makalenin en alt kısmında yer alıyor. İlk etapta manuel yöntemimize göz atalım.

Aşağıda vereceğimiz taktik ile instagram’da gizli profilleri görme konusunda yol alabilirsiniz. Dilerseniz, taktiğimize geçiş yapalım;

İnstagramda Gizli Profilleri Görme Yöntemi

İnstagram’da gizli profilleri görmek için fake hesap açma yöntemini kullanacağız. Bunu yaparken sosyal mühendis gibi hareket ederek dikkat çekmeden gizli hesapları görebileceğiz. Peki, bu konuda dikkat edilmesi gereken şey ne?

Adım 1: Fake Hesap Adı Belirleme

İnsanların, fake hesapları takip listesine almadığını bilirsiniz. Bu nedenle de bir fake hesap oluştururken ilk etapta isim düzenlemesi yapmak gerekir. Eğer, erkek birinin hesabına bakılacaksa kadın fake profili, kadın birinin hesabına bakılacaksa kadın Instagram sayfası adları konulabilir. Bu isimler, profile girişinizi kolaylaştıracaktır.

Adım 2: Fake Hesabın Fotoğrafı Sorunu

Instagram gizli profili görmek için açacağınız hesabın kısa süreli kullanacağını varsayarak alımlı fotoğraflar koymanızı öneririm. Tabi, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı. Çünkü, gerçek kişilerin fotoğraflarını profilinizde kullanmanız suç teşkil eder. Bu yüzden vektörel fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

Adım 3: Fake Hesabın Bilgilerini Düzenleme

Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek tarzda düzenleme yapmalısınız. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

Adım 4: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı

Fake hesap nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabı 0 gönderi olabilir. Çünkü, açılan fake hesaplarda gönderi paylaşımı olmaz. Bu yüzden de kendini hemen belli eder. Burada yapmanız gereken hesabınızı gizlemeniz ve 10’dan fazla gönderi girişi yapmanız. ​​​​​​​

Hesabı Kaybetmeden Instagram Gizli Profili Görme

Birçok program Instagram gizli hesap görme vaadi ile ortaya çıktı. Bunları test etmenin en iyi yolu önemsiz bir fake hesaptır. Bu programlara asla gerçek hesap ile giriş yapmayın. Fake hesap ile giriş yapıp programları deneyin. Hiçbir kaybınız olmadan deneme yapabilirsiniz.

Üstte yer alan instagram gizli hesap görme yöntemleri ile öncelikle 3. parti uygulamalardaki güvenlik sorunundan bahsettik ve güvenlik zaafı yaşamadan çözüme ulaşmanız için takdik hakkında bilgi verdik. Şimdi ise instagram gizli hesap görme için aşağıdaki yöntemler ile kesin sonuca ulaşabilirsiniz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme

Günümüzde insanlar birbirleri hakkındaki haberleri sosyal medya üzerinden almaktadır. Özellikle Instagram kullanım oranları bu bağlamda çok yüksektir. Ancak bazı kimseler hesaplarını herkese açık şekilde kullanmamaktadır. Bu da içeriklerin ancak takipçiler tarafından görülebilmesi demektir. Bireyler takip etmedikleri bir kapalı hesabın verilerini gizli hesap görme instagram yöntemlerini değerlendirerek ekranlarına getirebilmektedir.

Instagram yazılım bakımından en güvenilir uygulama ve sitelerden biri olarak anılmaktadır. Bu neden yüzünden sistemde farklı yazılımların kullanılması pek mümkün olmamaktadır. Yine de gizli instagram hesabı görme yöntemleri yerine göre değişim gösterebilmektedir. Fakat bahsedilecek olan yöntemler için;

 • Kullanıcı ismi,
 • Mail adresi,
 • Hesap şifresi gibi istemler gelebilmektedir.

Güvenlik açısından tehlike yaratabilecek bu istemler yüzünden içerikler sahte hesaplar açılarak değerlendirilmelidir. Böylelikle ana hesaplar tehlike altına girmemiş olacaktır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Sitesi

Bir uygulama olan Instagram, mobil olan cihazlardan daha kolay şekilde değerlendirilmektedir. Yine de web sitesinden kontrolü de mümkündür. Gizli hesap görme yöntemlerinden olan site üzerinden yol izlemek bu neden yüzünden sorunsuz işlemektedir. Piyasada bahsedilen işlem için kullanılabilecek pek çok farklı site bulunmaktadır. Arama motorundan yapılan değerlendirmelerde üstte çıkan sitelerden herhangi biri kullanılabilmektedir. Sonrasında ise ilgili bölümlere;

 • Instagram hesap bilgileri yazılmalı,
 • Başarılı giriş işlemleri yapılmalı,
 • Hesap açımından sonra takip edilmek istenen profil ismi yazılmalıdır.

Adımların atılmasından sonra kapalı olan hesapların hem hikayeleri hem de diğer paylaşımları rahatlıkla takip edilebilmektedir. Instagram gizli hesap görme için bu sitelerden en güvenli ve en popüleri üzerinden bu işlemin nasıl yapılacağını belirtelim.

 • https://bestwhozi.com adresine giriş sağlanmalı (Instagram hesabınız ile)
 • Sol üst bölümde göreceğiniz arama kutusuna kullanıcı adı yazılmalı
 • İşlem onayı istenilecek ve bu işleme onay verilir ise, gizli hesap açık bir profilmiş gibi görünecektir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulama

İnstagram gizli hesap görme avantajından yararlanabilmek için sadece internet sitelerinin kullanılması şart değildir. Aynı işlemler uygulamalar üzerinden de rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu alandaki uygulamalar;

 • Google Play,
 • Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

İndirme işleminden sonra kurulum zaten otomatik olarak diğer uygulamalarda olduğu gibi yapılmaktadır. Sonraki adımda yine Instagram hesap bilgileri ile sisteme giriş yapılmalıdır. Takip edilmek istenen kapalı profillerin isimleri ana girişten sonra yazılarak istenen verilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Fakat siteler de uygulamalar da güvenlik garantisi vermemektedir. İşlemlerde sahte hesapların kullanımı bu neden yüzünden tavsiye edilmektedir. En bilindik 2 Instagram gizli hesap görme ve instagram gizlilik hesap görme uygulaması ise;

 • Pingru,
 • LiLi App

Uygulamalarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.